Нічого надіти ... Як створити ідеальний гардероб?

Как одеваться

01.01.19 10:25

Щоранку ви витрачаєте час на те, щоб підібрати собі одяг? Значить ви потрапили за адресою. InFitting допоможе створити ідеальний гардероб. Використовуйте наші поради, щоб заощадити свій час і завжди виглядати на відмінно.

Гардероб починається з покупки - це найприємніший і виснажливий етап. Не підходьте до нього з великим азартом - на перших двох магазинах ви можете вже втомитися і витратити всі свої гроші, все повинно бути в міру. Складіть собі список бажаних речей, подбайте щось в інтернеті: як це виглядає на інших людях, скільки коштує, де купити. Ми вам радимо спробувати InFitting - там ви можете зберегти всі свої ідеї та бажання.

Поставте собі за мету - перетворіть свій гардероб в куточок натхнення. Тому купуйте тільки ті речі, які вам подобаються на 100%. Ви відразу це зрозумієте, у вас в голові повинна з'явитися думка «це однозначно для мене».

Наведіть порядок у своєму гардеробі, і найголовніше створіть свою «концепцію» стилю, свій власний смак повинен бути понад моди. Розберіться в собі: який у Вас спосіб життя, які місця ви відвідуєте найбільше, що ви любите і так далі. Відповіді на ці питання допоможуть вам зрозуміти, який же стиль для вас переважаючий і чого в ньому вам не вистачає. Створіть свій персональний лукбук за допомогою InFitting і не переживайте про те, що Вам нема чого одягти.

Створюйте капсульний гардероб - це коли ви за допомогою найменшої кількості речей створіть максимальну кількість образів. Таким чином, гардероб може складатися з декількох капсул: для роботи, відпочинку, спорту, вечірок, міської прогулянки і так далі. Зберігайте всі капсули в додатку InFitting і не забувайте про те, які образи ви підібрали.

Ідеальний гардероб це той, який в першу чергу відповідає вам і вашому способу життя. Створіть свій власний унікальний образ за допомогою InFitting і будуйте свій гардероб навколо нього.