Все про офісну моду

Стили одежды

10.01.19 10:25

Зараз робота займає більше половини часу в нашому житті, це невід'ємна частина кожної людини. І не має значення - ви власник власного бізнесу, або займаєте якусь посаду в уже сформованій компанії. Ви повинні взаємодіяти, управляти, приймати рішення, виникають, конкурувати і досягати результатів. Впевненість - це те, що потрібно кожному з нас, саме впевнені в собі люди можуть досягти великих висот. Бути впевненіше можна бути якщо красиво і стильно виглядати.

 

При складанні ділового образу найголовніше - це не допустити помилок, які зіпсують образ. Класика, строгість і гармонія. Це все номинализации. Найголовніші правила офісного стилю:

Сексуальність виключаємо і залишаємо на вихідні. Шорти, спідниці вище колін, короткі сукні і топи - не найкращий варіант для офісу.

Колірна палітра не повинна бути занадто яскравою. Якщо ви хочете включити в образ яскраві кольори - жовтий, червоний, зелений - вибирайте їх приглушені відтінки (на кілька тонів світліше класики).

Робіть увагу на елегантність. Відсутність надмірностей, класичний одяг, чіткі лінії, мінімум декору.

Якісні матеріали. Хочете стати успішною - почніть виглядати успішно. Наповніть свій гардероб невеликою кількістю якісних речей. Дешевизна нікого не прикрашає.

Зручність. На роботі ми проводимо більшу частину часу. Щоб в кінці дня відчувати себе легко і бадьоро, не варто надягати те, в чому вам складно навіть рухатися. Наприклад, високі підбори або надмірно обтягуючі речі.

У загальному і цілому, якщо хочете подобатися, ніколи не видавайте це бажання в зовнішньому вигляді. Одягайтеся на роботу без претензій, сексуальності, грайливості, химерності і фатівство.