Терапія шоппінгом

Shopping

04.12.18 12:10

Шопінг по-різному впливає на людей: змушує їх відчувати радість, піднімає настрій і навпаки, додає втоми і т.   п. Відвідування магазинів одягу по-різному впливають на жінок і чоловіків, перші можуть провести там кілька годин, другі - виберуть найперший светр на вішалці. З магазинами техніки все навпаки - жінки і чоловіки міняються ролями.

Аманда Форд в одній зі своїх книг говорить, що «гарний настрій можна купити», тобто походи по магазинах коштуватимуть набагато дешевше ніж досвідчений психоаналітик.

Так що ж ми отримаємо від шопінгу? По-перше, це буде підняте настрій від куплених речей і, звичайно ж, неперевершена почуття очікування завтра - коли можна буде нарешті-таки вийти в світ в нових речах. По-друге, спілкування - не мало важливий аспект життя кожної людини. По-третє, добре проведений час (звичайно ж за умови, якщо грамотно все спланувати).

Онлайн-покупки - спрощує життя і економить час на шопінг. Можна вдома, лежачи на дивані переглянути каталоги одягу і купити те, що сподобається. Каталогів одягу величезна кількість - для кожного знайдеться щось, що він шукає.

«Шопінг-терапія - сприятливий вплив на жіночу психіку і на загальний тонус жіночого організму» - вгадайте, хто це довів? Звичайно ж англійські вчені. Останні спостереження показують, що дівчата, які проводять більше 17 годин на тиждень в торгових центрах, і витрачають при цьому понад 200 доларів, виглядають стрункішими, красивіше і завжди в гарному настрої. Хто його знає, може вчені і праві.

Але, той, хто хоче заощадити - теж може використовувати шопінг-терапію для підняття настрою. Для цього достатньо буде пройтися по всіх можливих розпродажах.

Пам'ятайте, що шопінг завжди повинен бути правильно спланований, і бути обмежений бюджетом - інакше витративши всі гроші ви зіпсуєте настрій не тільки собі, а й своїй другій половинці.