Хто такий шоппінг-стиліст?

Shopping

26.10.18 11:51

Кожен з нас знає, що таке «шопінг». Ми постійно займається ним: у когось хобі і це йому подобається, хтось цим займається, банально, через необхідність. Ми витрачаємо дуже багато часу і часом не отримуємо те, чого хотіли б. Іноді купуємо те, що не зовсім нам потрібно або не підходить за стилем. Що з цим робити?
У деяких торгових центрах є послуги шопінг-асистента або стиліста - вони користуються популярністю, так як стиліст допоможе підібрати стиль, який підходить саме Вам. Він знає де які магазини знаходяться, який в них асортимент і які в них ціни. Найчастіше ви говорите, що вам потрібно, чого ви хочете і свої переваги - далі працює вже стиліст.
Переваги шопінгу зі стилістом:

  • економія часу;
  • ефективний і продуманий шопінг;
  • економія грошей;

Шопінг може закінчитися невдачею, якщо ви не знайдете те, чого хотіли б. Ви турбуватиметеся і підете додому незадоволеними. За допомогою шопінг-стиліста ви завжди знайдете потрібну і стильну річ, навіть цілий образ зібрати - це суща дрібниця для професіонала.
Додатковою вигодою є те, що у професійного шопінг-стиліста завжди є дисконтні карти з хорошою знижкою!
Шопінг завжди проходить по заданому вами бюджету. Ви не купите того, що вам не потрібно або того, що не підходить - стиліст буде контролювати кожну вашу покупку. Стиліст вміє працювати з нестандартними фігурами і розмірами, часом, одяг яка може не підійти, на вашу думку, ще як підходить.