"Чорна п'ятниця" - InFitting розповість, що то за день

Shopping

08.12.18 12:10

За кордоном її називають "Black Friday", у нас - "Чорна п'ятниця". Що такого цікавого в цьому дні? Вперше "Чорною п'ятницею" стали називати день в Філадельфії, в який на дорогах були дуже великі затори через те, що на 4-й четвер листопада доводиться День подяки, а в п'ятницю, як правило, всі повертаються додому від рідних. Це було в 1966 році. Зараз же "Black Friday" - це п'ятниця, після Дня подяки, яка відкриває старт новорічних розпродажів, зазвичай, чорна п'ятниця припадає в проміжок з 23 по 29 листопада.

Дуже цікаво і дивно, що в Китаї існує аналог "Чорної п'ятниці" - 11 листопада (11.11). Чому дивно? День холостяків - китайське свято, яке відзначається 11 листопада і присвячене тим, хто не перебуває в шлюбі. Відзначився 2013 рік, коли найбільша онлайн-торгівельна платформа Alibaba, поширила практику проведення знижок в «День холостяка» на інтернет. Тоді був побитий світовий рекорд онлайн продажів в інтернеті: за першу годину роботи було в обороті 3.1 мільярда доларів.

"Чорна п'ятниця" - це справжнісіньке свято для любителів шопінгу і хороших знижок, саме в цей день можна придбати товари за дійсно хорошими цінами. Деякі люди чекають цього свята більше, ніж Різдва або Нового року. Розпродажі починаються з 00:01, і люди займають чергу ще до півночі або вночі, а магазини можуть відкритися набагато раніше, ніж звичайно - в основному це закордонна практика проведення розпродажів і знижок в чорну п'ятницю.

У цьому році "Чорна п'ятниця" випадає на 23 листопада, і ця традиція вже не перший рік намагається підкорити Україну. Чому «намагається»? Тому, що шалені знижки дуже важко знайти, іноді за тиждень "до" відбувається штучне завищення цін, а іноді просто перебивають цінники. АЛЕ! В цей день варто сходити на шоппінг тому, що є велика ймовірність знайти хороші речі по дійсно непоганим знижкам. На практиці знижки становлять десь 15-30% і це вже не погано.

Торгові центри України вже анонсують "Black Friday". Знижки та розважальну програму обіцяють столичні торгові центри як: Dream Town, SKY Mall, LAVINA Mall, «Космополіт», Ocean Plaza, «Гулівер». Дніпро теж не відстає, про "Black Friday" вже заявили найбільші торговельні центри: «Караван», «Дафі», «Апполо», «Міст-сіті».

Знижки, приблизно в 30% (дані за 2017 рік), можна буде знайти в таких магазинах як: Zara, Bershka, Pull & Bear, H&M, Antonio Biaggi, Reserved, Mango, United Colors of Benetton. Українські бренди теж не ігнорують "Чорну п'ятницю" так що не забудьте зазирнути і в наступні магазини: Week, Krisstel, UAMade, DolceDonna, Anabel Arto, Диво та інші.

Не проходьте мимо таких брендів і магазинів, як: Adidas. Reebok, Nike, Puma, Спортмастер, Інтертоп, Asos та інших. Магазини побутової техніки такі як: Comfy, ELDORADO, Цитрус, Allo і інші вже оголосили про наміри брати участь у розпродажі і приготували проморолики.

Що б дійсно заощадити в "Чорну п'ятницю" InFitting підготував список порад:

  •  Обмежте свій бюджет - це допоможе вам не витратити багато грошей. Тільки врахуйте той факт, що це "Чорна п'ятниця" - виділіть якийсь відсоток на спонтанні покупки.
  • Складіть список тих речей, які хотілося б купити.
  • Обов'язково обмежте свій час, адже по торговим центрам можна ходити годинами.
  • Обов'язково викладайте свої покупки в InFitting - допоможіть іншим знайти хороші знижки!

InFitting постарається підготувати для вас список всих магазинів і вигідних пропозицій на які варто звернути увагу в "Чорну п'ятницю". Так що, не пропустіть вигідних знижок і розпродажів!